Dekoratif Duvar Panelleri ile

Göz Kamaştıran bir Restoran Tasarımı

 

Duvar dekorasyonunun, iç mimari ve tasarım alanındaki etkileri çok belirgindir. Bir mekanın estetik görünümünü, tarzını ve karakteristik özelliklerini belirleme konusunda birincil tasarım unsurudur. Ev, iş yeri, sosyal alanlar, açık ya da kapalı mekanlar olması fark etmeksizin her yaşam alanında sıradan olmayan, benzersiz bir dokuya sahip, dikkat çekici duvar tasarımları büyük farklar yaratır.  

Döşeme tarzı kaplama duvar dekorasyonu söz konusu olduğunda son yıllarda tüm dünyada öne çıkan malzemelerin başında doğallığı ve dokulu uygulamaların etkileyici estetiği ile dekoratif taş paneller geliyor. Pek çok farklı tarz ve dokuda üretilen yeni nesil taş paneller, hem iş yeri hem de evler için benzersiz tasarım duvarlar yaratmanın en etkili yolu.

Duvarları ile fark yaratan muhteşem bir restoranı projesi bu. Bursa’da konumlanan bu restoranın duvar dekorasyonunda, Kosse Stone imzası var. Doğal ve gerçekçi görünümlü ürünlerin modern bir stil ile bir araya gelerek yeniden keşfedilmesini sağlayan KosseStone, her türlü yaşam alanı ve iç mimari tasarım tarzına uyum sağlayabilecek benzersiz duvar panelleri üretiyor. Benzersiz ürünler derken de kelimeyi tam anlamıyla kullandığımızı vurgulayalım; zengin renk ve model çeşitliliğine sahip KosseStone taş panel ürünleri mimar ve tasarımcılara gerçekten de eşsiz ve farklı tasarımlar yaratma imkanı sunuyor. 

Zennup Restoran’ın muhteşem duvarları da, taş panel uygulamaların mekanların atmosferinde ne kadar büyük farklar yarattığının görkemli bir kanıtı.

 

Konforlu, doğal ve modern bir estetik

 

 

Bir restoranın misafirlerini mutlu etmesi için elbette öncelikle onlara lezzetli yemekler sunması şart. Ancak ortamın güzelliği de yeme içme üzerine kurulu ticari işletmeler için olmazsa olmazlardan biri. Bu restoranda kullanılan taş duvar panelleri, mekanın hem rahat ve konforlu, hem doğal, hem de modern ve yalın bir estetikle göz kamaştırıcı olmasını sağlamış.

 

Çağdaş endüstriyel stil

 

KosseStone markasının ürettiği Cemento Axedo ile giydirilen duvarlar, restoranın kış bahçesi bölümünde modern bir endüstriyel stil oluşturuyor. Beton görünümlü çağdaş duvar tasarımları tüm dünyada en çok ilgi gören ve öne çıkan tasarım duvar tarzlarından. Konforlu ve şık bir modern stilde tasarlanmış restoran dekorasyonu, çimento görünümlü duvarların dokusu ile tamamlanıyor. Sade ama etkileyici, çağdaş ve akıcı bir etki yaratan bu taş duvar panelleri, özellikle dünya çapında yaygınlaşan gözde yeni nesil iç mimari tasarım trendlerini mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

 

Hem iç hem de dış mekanlar için ideal

Bu projede kullanılan çimento dokulu duvar panelleri restoranın kış bahçesi bölümünün duvarlarını süslemiş. Kosse Stone duvar panellerinin en önemli özelliklerinden biri de sadece iç mekanlar için değil, dış mekanlar için de ideal olmaları. Deneyimli markanın ürünleri hem iç yaşam alanlarında, hem de balkon, bahçe ve kış bahçesi gibi açık ya da yarı açık yaşam alanlarında kullanılabiliyor.

 

Kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz!

 

Kosse Stone duvar panellerinin üzerini boyayabilir, dilediğiniz duvar aksesuarını yerleştirebilir ve kendi tarzınızı bu muhteşem tasarımlarla bir araya getirebilirsiniz. Restoranın mutfağında kullanılan duvar panellerine birbirinden güzel desenler eşlik ediyor.

Kırmızı tuğla sıcaklığı

 

Kırmızı tuğla estetiği yüzyıllardır hem mimari hem de iç mimaride kullanılan, zamana meydan okuyan bir stil. Bugün yeni nesil üretim ve tasarım teknolojileri sayesinde kırmızı tuğla duvarlara sahip olmak hiç de zor değil. Tuğla panellerle kaplanan duvarlar, tarihi bir doku ile mekanlarda zamanın ötesinde bir sıcaklık hissi yaratıyorlar.

 

Tuğla ve betonun vazgeçilmez şıklığı